Milan Kmeto - basová kytara, zpěv

*27.2.1964

Zakladatel skupiny Repete.

Jeho hudební začátky byly s kapelou Telegraf, později působil v mnoha dalších kapelách různých žánrů. Například Psanci, Salyband, a další. Největší životní láska je pro něj hudba. Jeho vzorem je hardrocková scéna 60. a 70.let, The Beatles. Největší hudební zážitek byl koncert Pink Floyd a Paula McCartneyho. Je učitel na základní škole.

 

 

 

 

Vladimír Vandrovec - kytara, zpěv

*31.1.1952

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka r. 1968-73 rockové a bluesové kapely Poormen, Tins, Wonderful bandr.

1973-78 Konzervatoř Jaroslava Ježka

Vystupování v jazzových kapelách Tlön-Pražské jzzové dny, Jazzfestival Lucerna 77. Hraní v jazzklubech a účinkování v různých jazzových partách jako Jazz Sanatorium Luďka Hulana, založení jazzformace Via Jazz. Rozhlasové nahrávky vlastní tvorby, televize. V r. 1980 pozvání do sextetu Ferdinanda Havlíka a později do Swingbandu Ferdinanda Havlíka (zájezdy po celé Evropě). Hostování v divadlech Semafor, Vinohradské, Smetanovo divadlo-činohra ND (Vondroušek), HD Karlín s orchestrem Karla Vlacha. V roce 1985 nástup do divadla Semafor a také hraní s velkými orchestry včetně studiové práce (Swingband Ferdinanda Havlíka, JORČ, FISIO, Bohemia Big Band atd.). Malé orchestry jako Swing Oáza, Volf Jazztet apod. Nynější působení v divadle Semafor, Sallyband, Krišpínband, jazztrio J. Střížovského, zahraniční působení se skupinami Motovidlo, jazzduo s Olinou Patkovou apod.

 

 

 

 

Vladimír Levický - piano

*7.8.1957

Absolvent ČVUT

Dlouhá léta souběžně pracoval ve vědeckotechnických a uměleckých oborech. Po roce 1989 se již plně věnuje oblasti hudby, umění a kultury.

Jako hudebník-klavírista a hráč na klávesové nástroje spolupracoval s mnoha hudebními soubory, např. Nový orchestr Jaroslava Ježka, kapela Marcely Králové, Radka Tomáška, Ivety Simonové, Karla Hály, s různými tanečními orchestry (např. Václava Zelinky) i s rockovými kapelami. V letech 1990 - 1992 absolvoval dlouhodobé zahraniční angažmá jako hráč na klávesové nástroje. Působil i jako studiový hudebník. Věnuje se také korepetici a spolupráci při přípravě sólových zpěváků.

V oblasti umění působí rovněž ve správě kulturních institucí. V letech 1993 - 2007 byl ředitelem galerie a koncertní síně Chodovská tvrz, nyní řídí Městské kulturní středisko a knihovnu v Říčanech.

 

 

 

 

Pavel Martínek DiS. - bicí nástroje

*4.6.1981

http://www.pavelmartinek.cz/

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka

r.1987-2001 Základní umělecká škola Říčany

r.2002-2009 Konzervatoř Jaroslava Ježka

Hra na bicí nástroje od 11let.

Souběžně s tím od roku 1996 hraní s  kapelami různých stylů na různých místech republiky. Zájezdy po evropě s orchestrem ZUŠ Říčany. Od svých 18let vystupuje se souborem bubeníků Samaba Band. V roce 2000 začíná hrát se skupinou Harcovníci. V roce 2003 zakládá skupinu Mons Veneris. Jinak měl možnost spolupracovat s velkým množstvím souborů a interpretů jako Big band Říčany, Laura a její tygři, Šum Svistu, Aneta Langerová, Brass Colegium, Brillant, Nápodobně, 440Hz, Fram, Přímá Linka Tomáše Linky, Torzo. Studiová práce, práce v rozhlase a TV.  

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem na Facebooku 

 


AKTUALITY

Už zase hrajeme u Bílého Lva !!!

 

 

UŽITEČNÉ ODKAZY

スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布
Copyright © EKdesign.cz 2010, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS, RSS