O kapele

Kapela vznikla v roce 2000, kdy ji založil baskytarista, kytarista a zpěvák Milan Kmeto.  Vznikla jako hospodská kapela hrající styl country a oldies a postupem času se stala vyhledávanou kapelou na různé společenské akce po celé republice.

  

Kapelou prošlo mnoho hudebníků, jako například Jan Pacák, Mirek Durst z orchestru Ivana Mládka, Jiří Kadlec z kapely Orient, Petr Klouda atd. S kapelou také spolupracuje Jiří Procházka, dětská hvězda filmu ,,Ať žijí duchové" (dlouhý Janek).

 

Jsme schopni hudebně zajistit téměř každou společenskou událost jako je ples, raut, svatba, oslava, zábava, výročí apod. Počet hudebníků se dá upravit s ohledem na velikost akce a velikost prostoru, ve kterém kapela vystupuje bez toho, aby kvalita produkce nějak výrazně utrpěla.

  

Disponujeme vlastním zvukovým aparátem a vlastním zvukařem.

  

Kapela má repertoár zaměřený na každou věkovou skupinu posluchačů. Máme v repetoáru skladby 60.,70., ale i 90. let v žánru pop, country, jazz, folk, lidová hudba, oldies, atd.

 

 

Písničky M. Tučného, J. Suchého, Creedance Clearwater Revival, Abba, Boney M, Deep Purple, Pink Floyd, Karla Gotta a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem na Facebooku 

 


AKTUALITY

Už zase hrajeme u Bílého Lva !!!

 

 

UŽITEČNÉ ODKAZY

スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布
Copyright © EKdesign.cz 2010, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS, RSS